HAKKIMIZDA

20 YILLIK TECRÜBE

Ata Elektirk, 2000 yılında Beşiktaş, Ulusta faaliyetine başladı. Elektrik müteahhitliği şirketi, evlerde, mağazalarda ve fabrikalarda elektrik tesisatı yaparak Türkiye toplumuna hizmet etti.
Yıllar geçtikçe, Ata Elektrik mükemmellik, kalite ve hızlı yanıt verme konusunda ün kazandı ve kısa süre sonra Marmara bölgesinde büyük bir firma oldu.
Günümüzün hızla büyüyen yenilikçi iş ortamına ayak uydurmak için, en son teknolojiyi kullanarak elektrik sistemlerinin en ileri noktasında kalmaya çalışıyoruz.

Mükemmel bir dünyada işler bozulmaz. O zamana kadar, kesinti süresinin uzunluğunu ve sıklığını en aza indirmek için aciliyet, uzmanlık ve profesyonellikle yanıt vermek bizim görevimizdir.

Tüm projelerde yüksek kalitede işçilik ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz. İnsanların, ihtiyaçlarını karşılayan ve güvenilir hizmet sunan şirketlerle iş yaptığını biliyoruz. Başarımızı stratejik ortaklıklar kurmaya ve müşterilere davranılmasını istediğimiz şekilde davranmaya bağlıyoruz.

Çalışmalarımızdaki kalitenin bizi yıllarca temsil edeceğine inanıyoruz.

Hizmetlerimiz, proje yönetimi, Elektrik tasarım ve danışmanlık ve yerinde izleme hizmetleri dahil olmak üzere konsept öncesi tasarımdan şantiye teknik yardımına ve inşa edilmiş dokümantasyona kadar tüm inşaat, planlama ve tasarım sürecini kapsar.
Şirket içi Elektronik Onarımımızdan yeni kurulum yöntemlerine kadar, sektörümüz için standartları belirliyoruz.

Hizmet Garantimiz

  • Profesyonel ekibimiz ile ücretsiz keşif

  • Autocad Uzmanımız ile projelerinizi analiz edip fiyatlandırıyoruz

  • Yeni teknolojileri müşterilerimize sunmanın gururu

  • Elektrik, Elektronik ve teknoloji kurulumları

  • Kurulum sonrası yerinde destek garantisi

+90 (0212) 257 47 67